Hotel Smetana nabízí svým hostům kvalitní vyváženou gastronomii spolu s romantickým posezením v hotelové restauraci a klidné zahradě.

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, která je otevřena každý den do 20:00. Dle výběru pobytu připravujeme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně, která je servírovaná formou švédských stolů.

Během pobytu mohou ubytovaní hosté využít nabídky baru, který je otevřen denně do 22:00

V případě léčby jsme schopni připravit individuální jídelníček, dle potřeb hosta a doporučení jeho ošetřujícícho lékaře. Na kvalitu a vyváženost stravy dohlíží šéfkuchař hotelu Smetana-Vyšehrad p. a dietní setra.

Léčebný pobyt spojený s dietní stravou má příznivý účinek při léčbě hosta. Rozmanitá a vyvážená strava poskytuje tělu veškeré výživné látky , které jsou potřebné pro správný vývoj , obnovení a udržení tkání.

Dietně sestavený jídelníček pokrývá veškeré energetické požadavky Vašeho těla. Pod dohledem dietní sestry má strava správnou energetickou vyváženost tak, aby příjem potravy hosta korespondoval s jeho denním výdajem. V takto sestavené vyvážené stravě jsou zahrnuty potřebné látky, bílkoviny, sacharidy a tuky, které tělo hosta potřebuje.

Vaříme nejen zdravě, ale i chutně !!!

Jídelní lístek